Палата

Про нас

Палата – це міжнародно орієнтована бізнес спільнота, найактивніша та найефективніша в Україні. Ми представляємо провідних керівників та експертів більше, ніж з 600 компаній членів. Це найбільші інвестори та міжнародні компанії, які працюють в Україні, роблячи значний внесок у формування українського бюджету та допомагають українцям реалізувати власний потенціал. Без сумніву можна сказати, що будучи неурядовою неприбутковою організацією, яка фінансується за рахунок членських внесків, компанії члени знаходяться у центрі усіх наших ініціатив та нововведень.

Ми прагнемо бути Партнером Вибору та позитивним чинником змін у бізнес середовищі в інтересах України. Для досягнення мети, наша команда працює над забезпеченням членів Палати повним переліком різноманітних переваг для розвитку бізнесу:

Якщо ви досі не є членом Палати, саме час приєднатися до нас та отримати увесь перелік переваг для підтримки вашого бізнесу.

Місія та бачення

Принципи діяльності

 1. Ми працюємо за принципами чесності та моралі та закликаємо членів Палати слідувати цим принципам.
 2. Ми виступаємо на захист вільного підприємництва, продовження економічних реформ, подальший розвиток ділового середовища в Україні на засадах справедливості та прозорості.
 3. Ми створюємо умови для ведення діалогу між членами Палати з метою досягнення спільних цілей через активну участь компаній у діяльності Палати (шляхом участі у роботі Комітетів та Робочих груп Палати тощо.
 4. Ми створюємо для компаній-членів відкриту, доброзичливу, невимушену та приємну атмосферу, що сприяє встановленню та розширенню ділових контактів та співпраці.
 5. Ми завжди дбаємо про безпосереднє, ефективне та регулярне спілкування як із компаніями-членами, так і з державними партнерами   
 6. Ми сприяємо пожвавленню інвестування шляхом залучення нових інвесторів та зміцнення позицій вже існуючих інвесторів.
 7. Ми організовуємо та беремо участь у благодійних заходах з метою допомоги тим, хто її потребує.
 8. Ми поважаємо Україну та її багаті традиції.

Правила ділової етики

Мета компаній-членів Американської торговельної палати - працювати та вести бізнес із дотриманням українського законодавства та на основі ділових принципів західних країн. Американська торгівельна Палата виробила перелік основних принципів, які рекомендуються до виконання компаніями-членами Палати:

 • Вести бізнес, дотримуючись українського законодавства;
 • Свідомо уникати допомоги будь-якій третій стороні в порушенні законодавства України;
 • Уникати неетичних та корупційних дій;
 • Керуватися принципами професіоналізму та доброчесності при веденні бізнесу;
 • Підтримувати документообіг у належному стані та з відображенням дійсних фактів;
 • Гарантувати ознайомлення співробітників з нормами чинного трудового законодавства та правилами корпоративної етики, що забезпечить вчасне запобігання порушенням у цій сфері;
 • Члени не будуть залучені до будь-якої погодженої конкурентної поведінки (дій або бездіяльності) з іншими суб'єктами господарювання, якщо така поведінка може бути кваліфікована як антиконкурентні узгоджені дії за українським законодавством, за винятком випадків, коли таку поведінку було попередньо схвалено Антимонопольним комітетом України або іншим компетентним державним органом, в залежності від ситуації;
 • Члени не будуть прямо чи непрямо пропонувати, платити або отримувати та уповноважувати третіх осіб пропонувати, платити та отримувати переваги будь-якого характеру без належних підстав (хабарі) або брати участь в будь-якій іншій нееттичній, шахрайській чи корупційній діяльності. Порушення зазначених положень Членами може бути підставою для відповідальності відповідно до Закону США про корупційну діяльність за кордоном або відповідно до будь-якого іншого закону, який може застосовуватися до них, в тому числі і у зв'язку із їх діяльністю в Україні.

Ці принципи не мають на меті перешкоджати бізнесу або професійній діяльності, що визнається законом.

U.S. Express Business Visa

Експрес Бізнес Віза в США

Ще одна ексклюзивна перевага, якою можуть скористатись члени нашої великої сім'ї адже Палата полегшує процес запису на співбесіду в консульський відділ Посольства США для співробітників компаній-членів Палати та надає їм листи підтримки для одноразової візи. «Експрес Бізнес Віза в США» - це привілей тільки для штатних працівників компаній-Членів Американської Торгівельної Палати в Україні, які вчасно та в повному обсязі сплатили членські внески.

ВАЖЛИВЕ:

Шановні апліканти, просимо зауважити, що на території Посольства немає приміщення для зберігання предметів, які не можна проносити з собою. Раніше аплікантам дозволялось залишати у охорони Посольства дрібні предмети, включаючи мобільні телефони. Починаючи з 1 лютого 2016 року, це буде неможливо і Ви повинні потурбуватися про тимчасове зберігання таких предметів  до того, як зайдете на територію Посольства.

Не фотографуйтесь в окулярах. З 1-го листопада 2016 року такі фото прийматися не будуть. Для отримання більш детальної інформації про вимоги до цифрової фотокартки, будь ласка, відвідайте веб-сторінку: https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/visa-information-resources/photos.html.​

Звертаємо Вашу увагу, що служба кур'єрської доставки TMM Express буде зберігати Ваш паспорт протягом 15 днів, з того моменту, коли Вам буде надіслано повідомлення про те, що Ваш паспорт доставили в офіс кур'єрської служби компанії ТНТ, який Ви обрали для доставки. Ви отримаєте повідомлення електронною поштою, про те що Ви можете прийти та забрати Ваш паспорт. Ви отримаєте три електронних повідомлення і один телефонний дзвінок. Якщо Ви не заберете Ваш паспорт, на 16-й день його повернуть до Посольства США у Києві. З цього моменту, Ви відповідальні за організацію приватної доставки Вашого паспорту за власні кошти. Як тільки Ви вирішите всі організаційні питання, будь ласка, зверніться до кур'єрської компанії, щоб вона зв'язалась з Посольством і організувала доставку Вашого паспорту.

посольство та консульство США знаходитиметься за адресою: Вулиця Ігоря Сікорського 4 (колишня Танкова), Київ 04112, Україна

Цим привілеєм можуть скористатись:

 • тiльки штатні співробітники компаній-Членів Палати
 • ті штатні співробітники, хто в минулому не мав відмов в отриманні візи в США
 • ті штатні співробітники, хто їде у відрядження

Зверніть увагу, що Палата не гарантує, що заявник отримає візу; також ми не можемо вплинути на рішення Посольства. Посольство не надає жодних пояснень Палаті про відмову у візі.

Зацікавлені сторони повинні звернутися до нас якомога раніше, оскільки є певні обмеження щодо кількості представників компаній-Членів Палати, які можуть прийти на співбесіду до консульського відділу Посольства США. Письмовий запит необхідно надіслати завчасно до дати спланованої ділової поїздки; незапланована поїздка не є надзвичайною ситуацією, тому не підлягатиме прискоренню.

УВАГА!!! Якщо аплікат не відміняє завчасно бронь (до того часу, як список був направлений в Посольство США) і не з’являється на співбесіду в назначений час, він/вона в подальшому не матиме змогу скористатися послугою експрес бізнес візи США.

Для того щоб отримати «Експрес Бізнес Візу в США», Компанія-Член Палати повинна надіслати документи в Палату до 17:00 в понеділок (що передує бажаній даті співбесіди). Палата призначає зустріч на 14:30 кожного понеділка (за винятком офіційних свят)

ПЕРЕЛІК НЕОБХІДНИХ ДОКУМЕНТІВ:

 1. Номер оплаченої квитанції про оплату
 2. Номер-підвердження заповненої анкети DS-160
 3. Оригінал форми-запиту для «Експрес Бізнес Візи в США» [ЗАВАНТАЖИТИ]
  (Зверніть увагу, що форма повинна бути заповнена англійською мовою та підписаною тільки генеральним директором компанії Члена Палати)
 4. Ксерокопія першої сторінки закордонного паспорта заявника.
 5. Ксерокопія офіційного запрошення від організації в Сполучених Штатах Америки
 6. Оригінал довідки з місця роботи (надається відділом кадрів або бухгалтерією)
 7. Оригінал згоди на передачу та використання персональних даних заявника [ЗАВАНТАЖИТИ]

Заявник отримає лист підтримки від Палати, який необхідно забрати в офісі Палати у п'ятницю напередодні призначеної дати співбесіди, та пред'явити його в Консульському відділі Посольства США по прибуттю на співбесіду у понеділок, як додатковий документ до інших необхідних документів, а саме:

 1. Закордонний паспорт, дійсний не менше, ніж 6 місяців після запланованої дати повернення із США.
   
 2. Заповнену електронну візову анкету, в залежності від типу візи.
  DS-160: Обов'язкова не імміграційна візова анкета: Анкету DS-160 потрібно заповнити ретельно і без помилок, не пізніше ніж за два дні до дати співбесіди. Зверніть увагу, що фотокартка, яку заявнику потрібно буде завантажити під час заповнення анкети, повинна бути якісною і відповідати всім вимогам. Консульський відділ не зможе обробити форму DS-160, якщо вона не була заповнена своєчасно, або містить помилки. Якщо Вам не вдалося завантажити фотокартку під час заповнення DS-160, необхідно буде принести роздруковану фотокартку на співбесіду. Поради для заповнення анкети можна знайти тут.

  УВАГА: Дуже бажано завантажити фотокартку. Фотокартка повинна відповідати наступним вимогам:
  • Кольорова фотокартка кожного заявника, незалежно від віку, зроблена протягом останніх шести місяців, розміром 5х5см
  • На білому фоні, при чому заявник має дивитися прямо в камеру так, щоб вуха були відкритими, не мати на собі темних окулярів або головного убору (якщо це не заборонено релігією заявника), вираз обличчя має бути нейтральним;
  • Обличчя повинне займати 50 відсотків площі фотокартки.
 3. Зайдіть на сайт http://ustraveldocs.com/ua_ua/, оберіть тип візи та роздрукуйте квитанцію на оплату консульського збору (сума залежить від типу візи).
 4. Сплатіть консульський збір у відділенні Райффайзен банку в Україні.
 • Апліканти повинні принести квитанцію на оплату консульського збору за певний тип візи, щоб сплатити збір у банку.
 • Оплату потрібно здійснити готівкою і лише в українській гривні.

Всі заявники підлягають проходженню однакових процедур і кваліфікаційних факторів.

В рамках процесу видачі візи в США, працівники Консульства повинні взяти відбитки пальців всіх заявників. Процедура сканування проходить під час інтерв'ю. Процедура електронного сканування займає всього декілька секунд і проходить без використання чорнил. Більш детальну інформація можна знайти тут.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ:

Деякі заявники можуть претендувати на візову процедуру без призначення співбесіди. Заявнику, який раніше проходив процедуру зняття відбитків пальців (10 відбитків) в Посольстві або Консульстві США, більше не потрібно буде приходити на інтерв'ю, якщо він:

 • проживає в Україні, а не в країні, яка є державою-спонсором тероризму;
 • відновлює B1/B2, C1 / D, F, I або M візи, термін яких закінчився не більше 12 місяців тому;
 • ніколи не мав відмову у візі - або, якщо мав і вона була відмінена наступною візою.

Якщо у вас є додаткові питання або ви хочете отримати більш детальну інформацію, будь ласка, відвідайте офіційний сайт Консульського відділу Посольства США.

Американська Торгівельна Палата в Україні залишає за собою право відмовити в запиті будь-якій з компаній-Членів Американської Торгівельної Палати.

За більш детальною інформацією зв'яжіться з нами visa@chamber.ua або +380 44 490-5800.